Referencie

Prinášame aspoň niekoľko vyjadrení majiteľov po namontovaní a spustení výmenníkov Mijori do prevádzky


„Neostáva mi nič iné, len Vám poďakovať. Ináč už by som to ani neriešil“ – povedal pán, ktorý pred tým vykuroval víkendový domček plynom zo zásobníka. Po nainštalovaní na 8 kW kozubovú piecku dokáže vyhriať  radiátormi 4 menšie miestnosti, vďaka čomu podstatne zredukoval spotrebu plynu.


„Vynikajúce, vrelá vďaka. Potiahne mi to 7 radiátorov a potiahlo by to aj 8,ale to už by som príliš prekuroval miestnosť s kozubom“ – povedal majiteľ 14 kW kozubovej vložky od jedného z najznámejších svetových výrobcov.


„To ste pustili aj plynový kotol?“ – opýtala sa prekvapená majiteľka kúrenárov pri prvom zakúrení do kozuba s výmenníkom Mijori po tom, čo dala preč výmenník zahraničného výrobcu kvôli veľkej nespokojnosti s jeho fungovaním, či skôr nefungovaním.
 

„Dokáže mi to nahriať podlahu v celom dome tak, že je príjemne teplá. Všetko čo píšete vo svojich materiáloch je pravda“ potešil nás pán, ktorý predtým požíval len teplovzdušné rozvody a sťažoval sa na hlučnosť a na to, že niektoré miestnosti mal predtým prekúrené a niektoré nedokúrené.